Wyszukaj ofertę

Wyszukaj spośród kilkuset aktualnych ofert najbardziej pasującą ofertę dla siebie. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych do tego filtrów.

Aplikuj na ofertę

Jednym kliknięciem wyślesz do nas swoją kandydaturę na wybraną przez siebie ofertę. Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie.

Wyjazd do pracy

Nie jesteśmy anonimowym portalem, ale oferujemy tylko własne i sprawdzone oferty pracy z bardzo dużą liczbą.

JAK TO FUNKCJONUJE?

Nasz prosty i szybki sposob do twojej oferty

Nasze oferty pracy są codziennie aktualizowane i sprawdzane przez koordynatorów na terenie Niemiec. Poczytaj jak to działa:

Vitanas24
Wyszukiwanie oferty:

Poniżej znajdują się nasze aktualne oferty pracy. Specjalnie przygotowane filtry (jak np. poziom znajomości języka niemieckiego, liczba pacjentów, lista chorób, wynagrodzenie itd.) umożliwią znalezienie odpowiedniej oferty.

Vitanas24
Aplikuj na 3 oferty jednocześnie

Jeżeli nie możesz się zdecydować na jedną ofertę to dajemy Ci możliwość aplikowania na 3 wybrane oferty. Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże w wyborze oferty.

Vitanas24
Wyjazd do pracy

Jesteśmy dostępni 24/7. Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, organizujemy transport, a na miejscu zapewniamy opiekę niemieckich koordynatorów. Ponadto zapewniamy testy na COVID-19, które dadzą Tobie i podopiecznym poczucie bezpieczeństwa.

Zastanawiasz się, czy istnieje godna i dobrze płatna praca? Opiekunka osób starszych w Niemczech jest godziwą pracą, za fantastyczne wynagrodzenie. Jeżeli lubisz pomagać innym i wiesz, że jest to Twoją życiową misją, to nie czekaj – znajdź ogłoszenie, które Ci odpowiada i zacznij pracować już dziś.

Praca jako opiekunka w Niemczech da Ci wiele satysfakcji, jak również pomożesz potrzebującym, starszym i schorowanym osobom. Opiekunki w Niemczech, pracujące w naszej firmie dobrze zarabiają i cieszą się godziwymi warunkami pracy. Wystarczy, że odszukasz interesującą Cię ofertę, zaaplikujesz na nią i wyjedziesz do pracy. Przekonaj się, jakie to proste.

Dlaczego warto zostać opiekunką osób starszych w Niemczech?

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech jest niezwykle pożądana i poszukiwana, zwłaszcza na rynku niemieckim. Dlatego warto skorzystać z tych warunków, wyjechać i przekonać się, jak ważna jest pomoc innym i przebywanie z drugim człowiekiem. Dodatkowo zarobisz za to atrakcyjne wynagrodzenie, które da Ci wiele satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków.

Praca dla opiekunek w Niemczech daje możliwość wyjazdu do innego kraju, pracowania i otrzymywania zarobku lepszego niż w Polsce. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla klientów niemieckich, dlatego my wyszukujemy najlepszych kandydatów i znajdujemy im pracę. Zatrudniamy tylko profesjonalne i doświadczone opiekunki, których misją jest opieka i pomoc drugiemu człowiekowi. Jeżeli do takich należysz, to nie zastanawiaj się, tylko zaaplikuj do pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

Kim jest opiekunka osób starszych w Niemczech?

Praca jako opiekunka osób starszych w Niemczech to bardzo potrzebne, ale też trudne i wymagające zadanie. Do głównych zadań opiekunki nad osobami starszymi należy przede wszystkim wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i opiekuńczych oraz organizowanie podopiecznemu czasu wolnego i aktywizowanie go. Opieka nad osobami starszymi w Niemczech to również dotrzymywanie seniorowi towarzystwa, pomoc w przygotowywaniu posiłków, jednym słowem - towarzyszenie i wspieranie w codziennym życiu. Opiekunka osób starszych w Niemczech jest zatem osobą spełniającą wiele zadań i funkcji jednocześnie. Podejmując się opieki nad osobami starszymi musisz być przygotowana na różne scenariusze, jak przewlekła choroba podopiecznego i różnego rodzaju dolegliwości, na które może on cierpieć. Przydadzą Ci się wówczas dodatkowe umiejętności medyczne i pielęgnacyjne.

Jeśli chcesz zostać opiekunką osób starszych w Niemczech, warto od początku polegać na ofertach profesjonalnych agencji. W Vitanas24 oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech i od początku dbamy o załatwienie wszelkich formalności związanych z pracą za granicą, organizujemy i opłacamy przejazd w obie strony. Zapewniamy również pomoc koordynatora na terenie Niemiec. Możesz zatem skupić się na jak najlepszym wykonywaniu swoich zadań jako opiekunka, we wszystkim Ci pomożemy!

Codziennie setki sprawdzonych ofert

Ostatnio dodane

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 03.12.2022 74081 Heilbronn

Proponowane zarobki netto

1960 €

Szczegóły

3 aplikacje

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka komunikatywny
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 03.12.2022 49661 Cloppenburg

Proponowane zarobki netto

1790 €

Szczegóły

4 aplikacje

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka komunikatywny
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 04.12.2022 92224 Amberg

Proponowane zarobki netto

1710 €

Szczegóły

0 aplikacji

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 05.12.2022 13469 Berlin

Proponowane zarobki netto

1820 €

Szczegóły

1 aplikacja

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka komunikatywny
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy wymagane
Data wyjazdu: 09.12.2022 36100 Petersberg

Proponowane zarobki netto

1800 €

Szczegóły

0 aplikacji

Szukasz pracy jako opiekunka?

Zgłoś się teraz do nas! Mamy ponad 3.000 własnych i sprawdzonych ofert.

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości do celów przyszłych rekrutacji za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości dla celów marketingowych przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Vitanas24 Praca

Dlaczego warto zaufać w firmie Vitanas24?

Już od 10 lat z ogromną pomyślnością realizujemy założone przez siebie cele, które polegają na pomocy i opiece nad osobami starszymi. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, a złożenie aplikacji na stanowisko jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć interesującą ofertę, wysłać kandydaturę i czekać na odzew z naszej strony.

Jesteśmy firmą nastawioną na drugiego człowieka, zarówno na naszych klientów, jak i pracowników. Na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie, czyli osobę, opiekująca się osobami starszymi. W pracy opiekunki doceniamy zaangażowanie, empatię i poświęcenie, za co godziwie wynagradzamy. Cały nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdej osoby i dba o to, aby nikt nigdy nie został bez należytego wsparcia w kryzysowej sytuacji.

Dlatego proponujemy koordynatorów, do których możesz zadzwonić 24 godziny na dobę, aż 7 dni w tygodniu. Nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych sobie. Nie musisz martwić tym także o trudne do wypełnienia formalności dotyczące organizacji wyjazdu i warunków pracy, gdyż pomożemy Ci je wypełnić. Dzięki nam spokojnie i bez stresu wyjedziesz do pracy i wrócisz po okresie zatrudnienia. Nie zastanawiaj się nad pracą, tylko zadzwoń albo zaaplikuj, a skontaktujemy się z Tobą, tłumacząc wszystkie wątpliwości krok po kroku.

Praca opiekunki osób starszych - przydatne cechy i umiejętności

Praca opiekunki w Niemczech to nie tylko satysfakcja i atrakcyjne wynagrodzenie. Zawód opiekunki osoby starszej jest trudny i wymagający, gdyż wspieranie i opieka nad seniorami wiąże się z ciągłym, bezpośrednim kontaktem z drugim człowiekiem. Dlatego też głównymi cechami dobrego opiekuna czy opiekunki osób starszych będą w dużej mierze wrażliwość i empatia oraz ogromne pokłady cierpliwości i życzliwości. Jeśli rozważasz pracę w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, warto przed przejrzeniem ofert zastanowić się, jakie predyspozycje, cechy i kompetencje pomogą Ci dobrze wykonywać tę pracę?

Jedną z ważniejszych funkcji zawodu opiekuna osób starszych jest dbanie o dobrą kondycję zdrowotną osób, które znajdują się pod jego opieką. Praca polega na zapewnieniu opieki w wykonywaniu codziennych czynności życiowych, pielęgnacyjno - higienicznych, związanych z odżywianiem, poruszaniem się czy zmianą odzieży i codzienną higieną. Do cech i umiejętności, które z pewnością pomogą Ci w wykonywaniu tej pracy, należą między innymi:

 • umiejętność rozpoznawania i reagowania na potrzeby osoby starszej, chorej i niesamodzielnej;
 • umiejętność planowania i wykonywania czynności opiekuńczych, higienicznych oraz aktywizowania osoby starszej;
 • cierpliwość, empatia i życzliwość do osób starszych;
 • profesjonalizm, pewność siebie, stanowczość i zdecydowanie.

Pamiętaj, że kompetencje są czymś, co w szybkim czasie możesz nabyć, najważniejsza jest jednak otwartość i wrażliwość, pozwalająca wczuć się w sytuację osoby starszej i rozpoznać jej potrzeby oraz odpowiednio na nie zareagować. W pracy opiekunki osób starszych w Niemczech pomoże Ci także łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na świat i ludzi oraz swoboda w nawiązywaniu relacji.

Opiekunka osób starszych w Niemczech - obowiązki

W Vitanas24 dbamy o to, by zakres obowiązków opiekunki osoby starszej był jasno sprecyzowany i zwarty w umowie. Zastanawiasz się, co należy do obowiązków opiekunki osób starszych? Nasze oferty pracy obejmują pomoc różnym osobom - zarówno takim, które ze względu na stan zdrowia potrzebują wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach, jak i takim, które potrzebują jedynie towarzystwa innej osoby. Do Twoich obowiązków w pracy opiekunki osób starszych w Niemczech będą należeć między innymi:

 • codzienna pielęgnacja ciała seniora,
 • pomoc w ubieraniu się i jedzeniu,
 • pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych, a w razie potrzeby - czynności pielęgnacyjne w tym zakresie (w tym wymiana pampersów),
 • robienie zakupów, podawanie leków,
 • zapewnianie towarzystwa i wsparcia na co dzień,
 • pomoc w zajmowaniu się domem, w tym porządki, pranie, prasowanie itp.,
 • pomoc w poruszaniu się i przemieszczaniu.

Zakres obowiązków opiekunki osób starszych jest szeroki i zależy od wybranej przez Ciebie oferty pracy. Dlatego zawsze zapewniamy Ci profesjonalne wsparcie i pomoc naszych koordynatorów.

Praca dla opiekunek w Niemczech - jak to działa?

Kontaktując się z nami w sprawie pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech otrzymasz kompleksową pomoc i wsparcie. Zapewniamy między innymi:

 • aktualne, rzetelne i sprawdzone oferty pracy - dzięki specjalnie przygotowanym filtrom szybciej znajdziesz ofertę odpowiednią dla siebie, możesz bowiem wybrać stopień znajomości języka niemieckiego, zapoznać się z listą chorób podopiecznych czy wybrać przedział wynagrodzenia, jaki Cię interesuje;
 • możliwość aplikowania na więcej niż jedną ofertę - jeżeli nie możesz się zdecydować na jedną ofertę, możesz aplikować na trzy z nich, które najbardziej Ci odpowiadają;
 • pomoc koordynatora - skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże w wyborze odpowiedniej oferty;
 • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności - przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty, zorganizujemy transport, a na miejscu zapewnimy Ci opiekę niemieckich koordynatorów.

Jesteśmy dostępni przez cały czas, siedem dni w tygodniu całodobowo. W związku z tym całą swoją uwagę możesz skoncentrować na osobie starszej oraz opiece nad nią - my zajmiemy się resztą!

Opieka nad osobą starszą to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego zależy nam na jak najlepszym przepływie informacji i rzetelnej, profesjonalnej opiece. Wspieramy Ciebie jako opiekuna seniorów w Niemczech od momentu podjęcia decyzji o pracy w tym charakterze, przez cały czas jej trwania. Naszym priorytetem jest Twój komfort i zadowolenie z wykonywanej pracy opiekunki osób starszych w Niemczech - wiemy bowiem, że to przekłada się na jakość świadczonych usług i zadowolenie seniorów oraz ich rodzin.