Wyszukaj ofertę

Wyszukaj spośród kilkuset aktualnych ofert najbardziej pasującą ofertę dla siebie. Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych do tego filtrów.

Aplikuj na ofertę

Jednym kliknięciem wyślesz do nas swoją kandydaturę na wybraną przez siebie ofertę. Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą w najbliższym czasie.

Wyjazd do pracy

Nie jesteśmy anonimowym portalem, ale oferujemy tylko własne i sprawdzone oferty pracy z bardzo dużą liczbą.

JAK TO FUNKCJONUJE?

Nasz prosty i szybki sposob do twojej oferty

Nasze oferty pracy są codziennie aktualizowane i sprawdzane przez koordynatorów na terenie Niemiec. Poczytaj jak to działa:

Vitanas24
Wyszukiwanie oferty:

Poniżej znajdują się nasze aktualne oferty pracy. Specjalnie przygotowane filtry (jak np. poziom znajomości języka niemieckiego, liczba pacjentów, lista chorób, wynagrodzenie itd.) umożliwią znalezienie odpowiedniej oferty.

Vitanas24
Aplikuj na 3 oferty jednocześnie

Jeżeli nie możesz się zdecydować na jedną ofertę to dajemy Ci możliwość aplikowania na 3 wybrane oferty. Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania oraz pomoże w wyborze oferty.

Vitanas24
Wyjazd do pracy

Jesteśmy dostępni 24/7. Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, organizujemy transport, a na miejscu zapewniamy opiekę niemieckich koordynatorów. Ponadto zapewniamy testy na COVID-19, które dadzą Tobie i podopiecznym poczucie bezpieczeństwa.

Zastanawiasz się, czy istnieje godna i dobrze płatna praca? Opiekunka osób starszych w Niemczech jest godziwą pracą, za fantastyczne wynagrodzenie. Jeżeli lubisz pomagać innym i wiesz, że jest to Twoją życiową misją, to nie czekaj – znajdź ogłoszenie, które Ci odpowiada i zacznij pracować już dziś.

Praca jako opiekunka w Niemczech da Ci wiele satysfakcji, jak również pomożesz potrzebującym, starszym i schorowanym osobom. Opiekunki w Niemczech, pracujące w naszej firmie dobrze zarabiają i cieszą się godziwymi warunkami pracy. Wystarczy, że odszukasz interesującą Cię ofertę, zaaplikujesz na nią i wyjedziesz do pracy. Przekonaj się, jakie to proste.

Dlaczego warto zostać opiekunką osób starszych w Niemczech?

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech jest niezwykle pożądana i poszukiwana, zwłaszcza na rynku niemieckim. Dlatego warto skorzystać z tych warunków, wyjechać i przekonać się, jak ważna jest pomoc innym i przebywanie z drugim człowiekiem. Dodatkowo zarobisz za to atrakcyjne wynagrodzenie, które da Ci wiele satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków.

Praca dla opiekunek w Niemczech daje możliwość wyjazdu do innego kraju, pracowania i otrzymywania zarobku lepszego niż w Polsce. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla klientów niemieckich, dlatego my wyszukujemy najlepszych kandydatów i znajdujemy im pracę. Zatrudniamy tylko profesjonalne i doświadczone opiekunki, których misją jest opieka i pomoc drugiemu człowiekowi. Jeżeli do takich należysz, to nie zastanawiaj się, tylko zaaplikuj do pracy opiekunki osób starszych w Niemczech.

Codziennie setki sprawdzonych ofert

Ostatnio dodane

 • Liczba pacjentów 2
 • Wymagany poziom języka bardzo dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy wymagane
Data wyjazdu: 29.09.2022 79843 Löffingen

Proponowane zarobki netto

2010 €

Szczegóły

4 aplikacje

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka bardzo dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 06.10.2022 97996 Niederstetten

Proponowane zarobki netto

1860 €

Szczegóły

14 aplikacji

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka bardzo dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy wymagane
Data wyjazdu: 07.10.2022 55543 Nad Kreuznach

Proponowane zarobki netto

2010 €

Szczegóły

1 aplikacja

 • Liczba pacjentów 2
 • Wymagany poziom języka bardzo dobry
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 15.10.2022 97288 Theilheim

Proponowane zarobki netto

2065 €

Szczegóły

0 aplikacji

 • Liczba pacjentów 1
 • Wymagany poziom języka komunikatywny
 • Dźwiganie Nie
 • Nocne wstawanie Nie
 • Prawo jazdy niewymagane
Data wyjazdu: 25.10.2022 72124 Pliezhausen

Proponowane zarobki netto

1610 €

Szczegóły

4 aplikacje

Szukasz pracy jako opiekunka?

Zgłoś się teraz do nas! Mamy ponad 3.000 własnych i sprawdzonych ofert.

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości do celów przyszłych rekrutacji za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez VITANAS LTD Sp. k. (KRS 0000842461) moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail), telefonu oraz danych osobowych podanych ewentualnie w niniejszej wiadomości dla celów marketingowych przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Vitanas24 Praca

Dlaczego warto zaufać w firmie Vitanas24?

Już od 10 lat z ogromną pomyślnością realizujemy założone przez siebie cele, które polegają na pomocy i opiece nad osobami starszymi. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, a złożenie aplikacji na stanowisko jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć interesującą ofertę, wysłać kandydaturę i czekać na odzew z naszej strony.

Jesteśmy firmą nastawioną na drugiego człowieka, zarówno na naszych klientów, jak i pracowników. Na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie, czyli osobę, opiekująca się osobami starszymi. W pracy opiekunki doceniamy zaangażowanie, empatię i poświęcenie, za co godziwie wynagradzamy. Cały nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdej osoby i dba o to, aby nikt nigdy nie został bez należytego wsparcia w kryzysowej sytuacji.

Dlatego proponujemy koordynatorów, do których możesz zadzwonić 24 godziny na dobę, aż 7 dni w tygodniu. Nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych sobie. Nie musisz martwić tym także o trudne do wypełnienia formalności dotyczące organizacji wyjazdu i warunków pracy, gdyż pomożemy Ci je wypełnić. Dzięki nam spokojnie i bez stresu wyjedziesz do pracy i wrócisz po okresie zatrudnienia. Nie zastanawiaj się nad pracą, tylko zadzwoń albo zaaplikuj, a skontaktujemy się z Tobą, tłumacząc wszystkie wątpliwości krok po kroku.